ODŠTARTUJTE NOVÚ SEZÓNU S TRIMOOD

PRIHLÁSENIE DO KLUBU NA E-MAILOVEJ ADRESE INFO@TRIMOOD.SK .

_edited.png

ATLETICKÉ TRÉNINGY 

Zaručujú zlepšenie bežeckej techniky a pohybovej výkonnosti, zrýchlenie a kvalitnú prípravu na preteky. Stretávame sa na bežeckom okruhu na Bielenisku v Pezinku.

DETI OD 12 ROKOV

TRÉNINGY 2 X TÝŽDENNE

UTOROK A PIATOK 15:00 -17:00 

ATLETICKÁ DRÁHA PEZINOK

40 € MESAČNE

_edited.png
_edited.png

DETI OD 6 DO 11 ROKOV

TRÉNINGY 2 X TÝŽDENNE 

MODRA, ŠENKVICE, PEZINOK

40 € MESAČNE

Cieľom je správny pohybový rozvoj dieťaťa - rozvoj všeobecnej pohybovej mobility, obratnosti, sily, vytrvalosti, koordinačných schopností a motoriky tela.

PLAVECKÉ TRÉNINGY 

DETI OD 6 ROKOV

TRÉNINGY 2 X TÝŽDENNE 

PONDELOK A ŠTVRTOK 16:00 - 17:00

PLAVÁREŇ PEZINOK

56 € MESAČNE 

Prebiehajú v spolupráci s Plaveckým Klubom Pezinok , ktorý v Pezinku existuje už 15 rokov.

_edited.png

TRIATLONOVÝ TRÉNINGOVÝ PLÁN 

DETI OD 10 do 18 ROKOV

TRÉNINGY 4 -5 X TÝŽDENNE 

CENA V ZÁVISLOSTI OD POČTU TRÉNINGOV

BEŽECKÉ TRÉNINGY prebiehajú na bežeckej dráhe, ale zahŕňajú aj behy v horských terénoch.

CYKLISTIKÉ TRÉNINGY zo začiatku iba horských bicykloch, v staršom veku na cestných. Bicyklujeme v skupinách po horských aj cestných cyklistických chodníkoch.

.

PLAVECKÉ TRÉNINGY prebiehajú v bazéne na Pezinskej plavárni, staršie a plavecký zdatnejšie deti trénujú aj na otvorenej vode - v jazerách v Senci alebo vo veľkom bieli. 

_edited.png

TRÉNINGY PRE DOSPELÝCH

Mnoho rodičov začalo trénovať spolu so svojimi deťmi a mnohí už majú za sebou ich prvé triatlonové preteky alebo prvú rodinnú triatlonovú štafetu. 

Pre dospelých športovcov, ale aj tých, čo so športom začínajú, vypracujeme tréningové plány na mieru. Môžete si svoj tréningový plán plniť individuálne, ale aj v skupinách s ostatnými našimi členmi. Máte možnosť plávať v bazéne pod dohľadom trénera, ale aj na otvorenej vode spolu s našimi členmi. Obľúbené sú aj spoločné cyklistické výlety na cestných bicykloch. Bežecké tréningy môžete absolvovať na bežeckej dráhe s trénerom, ktorý vám upraví bežeckú techniku a zameria sa na zvýšenie vašej rýchlosti a vytrvalosti.