top of page

Týždenný športový tábor Trimood

Pre všetky deti vo veku 7-14 rokov, ktoré milujú pohyb a dobrodružstvo, je tu týždenný športový tábor Trimood. Tento rok sa tábor uskutoční od 28. júla do 3. augusta 2024 v nádhernom prostredí hotela Javorníky.


Program tábora je bohatý na športové aktivity, ktoré podporujú fyzickú kondíciu a tímovú spoluprácu. Deti sa môžu tešiť na atletiku, cyklistiku, plávanie a turistiku. Každý deň je plný rôznorodých športových zážitkov, ktoré pomáhajú deťom zlepšovať ich zručnosti a budovať nové priateľstvá.


Okrem športu je pripravený aj bohatý zábavný program. Deti si užijú diskotéku, opekačku, loptičkové hry a rôzne súťaže, ktoré im poskytnú nekonečnú zábavu.


V cene 260€ je zahrnutá celodenná strava a pitný režim, takže rodičia môžu byť pokojní, že ich deti budú mať zabezpečené všetky potrebné výživové hodnoty.


Nezmeškajte túto skvelú príležitosť a prihláste svoje deti na týždenný športový tábor Trimood.


Pre registráciu a viac informácií kontaktujte Moniku Fintorovú na čísle 0904 609 644 alebo e-mailom na fintorova@centrum.sk, alebo Martinu Šintalovú na čísle 0903 797 225 alebo e-mailom na martina.trimood@gmail.com.


Registračný formulár: https://forms.gle/NpFLGWv5HQGjtDQSA


Pripravte svoje deti na leto plné športu, zábavy a nezabudnuteľných zážitkov s táborom Trimood!
Comments


bottom of page