top of page

Denný tábor Trimood: Letné prázdniny plné športu a zábavy

Letné prázdniny sú ideálnym časom na dobrodružstvo, zábavu a nové zážitky. Denný tábor Trimood, ktorý sa koná od 15. do 19. júla 2024 v areáli ZŠ Kupeckého, ponúka všetko toto a ešte viac pre deti vo veku 7-14 rokov.


Tábor prebieha denne od 8:00 do 16:00 a je plný rôznych aktivít. Deti sa môžu tešiť na športové aktivity ako atletika, cyklistika, plávanie a turistika. Okrem športu sú pre ne pripravené aj rôzne hry a súťaže, ktoré podporujú tímového ducha a priateľskú súťaživosť.


Jedným z hlavných lákadiel tábora je aj bohatá strava. Deti dostanú desiatu, obed, olovrant, ovocie, zeleninu a zmrzlinu. Samozrejmosťou je aj zabezpečený pitný režim počas celého dňa.


Cena tábora je 150€, čo zahŕňa všetky aktivity a stravu. Pre rodičov, ktorí chcú svojim deťom dopriať nezabudnuteľné prázdniny plné pohybu a zábavy, je tento tábor skvelou voľbou.


Pre viac informácií a registráciu kontaktujte Moniku Fintorovú na čísle 0904 609 644 alebo e-mailom na fintorova@centrum.sk, alebo Martinu Šintalovú na čísle 0903 797 225 alebo e-mailom na martina.trimood@gmail.com.


Prihlasovací formulár: https://forms.gle/ApFcRc1jJZgPjXsn6


Nechajte svoje deti zažiť leto plné športu, nových priateľstiev a nezabudnuteľných zážitkov s táborom Trimood!
Comments


bottom of page