Marián Šintal

Tréner atletiky - zakladateľ a hlavný tréner klubu Trimood

Majo má viac než 15 ročné trénerské skúsenosti. Ročne sa účastní desiatok triatlonov na Slovensku aj v zahraničí. Pre deti organizuje rôzne zážitkové akcie a buduje v nich pozitívny vzťah k športu, tímového ducha a zmysel pre "fair play". Okrem klasických tréningov, pridal do tréningového plánu aj spoločné aktivity ako opekačky, nočné túry v Malých Karpatoch, cyklovýlety do Rakúska (na palaciky) alebo bežkovanie počas zimnej sezóny. Tréningové plány tvorí každý týždeň všetkým členom na mieru a dbá na individuálny prístup trénera ku svojim zverencom. 

Monika Fintorová

Trénrtka atletiky – 1. kvalifikačného stupňa na UMB BB – pod vedením SAZ

"Práca s deťmi ma veľmi baví a počas svojej pedagogickej praxe sa snažím u deti poukazovať na  zdravý životný štýl. Som názoru, že už deťom v rannom veku treba vštepovať  dôležitosť a opodstatnenie samotného pohybu.

Špeciálne sa venujem Detskej atletike, ktorá je zameraná na  všestranný harmonický rozvoj jednotlivých pohybových schopnosti dieťaťa.

Hlavným cieľom  je prirodzenou cestou vytvárať  základy pre všetky športové odvetvia (tenis, plávanie, hádzaná, lyžovanie...) a to prostredníctvom pohybových hier, hravých  a atraktívnych cvičení .

Tréningové hodiny  sú zábavné, jedinečné a veselé,  kde deti pomocou hravými cvičeniami  zdokonaľujú svoju pohybovú úroveň, priestorovú a pohybovú koordináciu, rýchlosť, vytrvalosť, ...."

Jakub Slavkovský

Tréner cyklistiky – 1. kvalifikačného stupňa - absolvent FTVŠ UK

Jakubovou filozofiu je, že tréner by mal byť vzdelaný, skúsený a tiež aktívny športovec. Odmalička si prešiel niekoľkými športami, pri ktorých sa snažil neustále posúvať svoj výkon. 
Od 15 rokov sa venoval na vysokej úrovni silovému tréningu. Posledné roky sa venuje vytrvalostnému tréningu, najmä cyklistike, v ktorej tiež preteká v kategórií Master. 

Naďa Kúdelová

Trénerka plávania - 3. kvalifikačného stupňa - Trénerka PKPK

Naďa je hlavná trénerka a zakladateľka Plaveckého Klubu Pezinok, ktorý pre Trimood zastrešuje plavecké tréningy. Je tiež veľmi dobrá plavkyňa a niekoľko násobná majsterka SR. Deti sa na ňu môžu vždy obrátiť, ak potrebujú poradiť s technikou, taktikou, ale dokáže aj veľmi dobre povzbudiť. Má viac ako 20 rokov trénerských skúseností a je pre deti veľkou oporou.   

Veronika Baďurová

Trénerka plávania - 1. kvalifikačného stupňa - trénerka PKPK 

Čo o nej napísali deti: "Verča podľa nás veľmi dobre trénuje a tréningy s ňou sú väčšinou zábava. Ale na druhej strane vie byť aj prísna! Je to veľká detailistka a nič jej neunikne. Na konci roka vymýšľa veľmi zaujímavé hry a aktivity."

Romana Masárová

Trénerka plávania - 1. kvalifikačného stupňa - trénerka PKPK 

Čo o nej napísali deti: "Romča je najlepšia fotografka, ak chceš mať super fotku, stačí jej povedať. Veľmi rada sa s nami rozpráva a my jej môžeme povedať úplne všetko. Je to naša spovednica. Má veľmi rada knihy a hudbu. Má veľký elán do života a skoro vždy sa usmieva. Tréningy s ňou sú vždy zábavné."